ČBA EDUCA PLUS

V ČBA EDUCA PLUS poskytujeme finanční a rozvojové vzdělávací programy pro manažery z bank a jiných odvětví. Klademe důraz na exkluzivitu obsahu, spolupracujeme se špičkovými lektory a řečníky. Jsme etablovanou součástí České bankovní asociace, dobrovolným sdružením bank a stavebních spořitelen, která reprezentuje více než 99 % tuzemského bankovního sektoru.


Vzděláváme odbornou veřejnost 

Naší vizí je vzdělávat vás, odbornou veřejnost, a předávat aktuální informace o současném dění, kterému v kontextu dnešní doby jako celá společnost čelíme a které se odráží v řízení nejen korporací, ale i menších a středních firem. 

Propojujeme finanční svět s jinými odvětvími

Součástí ČBA EDUCA PLUS manažerských programů jsou networkingové aktivity, prostřednictvím kterých propojujeme manažery z bankovní sféry s manažery z jiných oborů a odvětví. 

Kdo vytváří EDUCA PLUS

Za ČBA EDUCA PLUS stojí Zdeňka Hildová, Andrea Šindelová a Vendula Vlková, které mají na starost nejen realizaci komerčních vzdělávacích programů a odborných seminářů, ale jsou také tvůrkyněmi jejich obsahu. V ČBA EDUCA se staráme i o následné finanční vzdělávání dané zákonem a rozvojem finanční gramotnosti široké veřejnosti.